Отзывы о компании Bo-mi
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна Д.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКсенія Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна С.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Валентина Г.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Михайло І.
Рідко раніше залишав відгук,але цей випадок особливий. Замовив на bo-mi.com.ua чохол на планшет.Продавець( Олександр) зателефонував і запропонував змінити колір, так як чорного вже не було.Я погодився.Перед відправленням знову дзвінок-у чохлі виявились пошкодження. Олександр відразу запропонував мені іншу модель, і,головне,в ПОДАРУНОК!!!! За незручності, і задля збереження репутації. Я не вірив до моменту, поки не отримав у поштовому відділенні( оплата лише за доставку).Чохол підійшов, подобається. Бажаю Олександру успіхів у всіх починаннях!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛеся
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТАТЬЯНА Ф.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій Д.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- карасев э.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку, приємного користування
- Комментарий продавца

